AirDresser – nowy sposób dbania o garderobę

AirDresser – nowy sposób dbania o garderobę

Na początku maja tego roku na rynku w Polsce pojawiła się szafa. I zapewne nie byłoby w tym nic dziwnego ani tym bardziej technologicznego, gdyby nie to, że jest to szafa smart, która zmienia zupełnie podejście do dbania o swoje rzeczy i może stać się wielką rewolucją w przechowywaniu czy prasowaniu bluzek, bluz czy spodni. Dowiedz się, czym jest AirDresser od Samsunga.

Dlaczego to tak przełomowe odkrycie?

Samsung AirDresser to szafa inna niż wszystkie. Dlaczego? Przede wszystkim może zastąpić klasyczną szafę, bo jest dość duża, pojemna, dobrze wyposażona i daje wiele miejsca do przechowywania. Ale z drugiej strony może zastąpić częste wizyty w pralni, a w zaciszu domowym możesz dobie bez problemu odświeżyć wełniany garnitur czy sweter z kaszmiru. Specjalna technologia Jet Air stoi za skutecznością działania tego modelu Samsunga. To silny podmuch powietrza, który nie tylko usuwa gromadzące się na co dzień na ubraniach zanieczyszczenia, ale także za pomocą pary JetSteam wygładza ubrania i sprawia, że są proste i wyprasowane. Do tego promienie UV, które likwidują przykre zapachy. Czy można od szafy oczekiwać więcej?

Suszenie, dezynfekcja, wygoda

Szafa od Samsunga powstała nie tylko ze względu na koronawirusa, jednak nie da się ukryć, że jest w tych czasach bardzo potrzebna. Z łatwością dezynfekuje ubrania i usuwa w sposób nieinwazyjny i delikatny aż do 99% alergenów oraz niemalże 100% wirusów i bakterii, które znalazły się w strukturze swetra czy T-shirta. Co ciekawe to szafa inteligentna, która ma aż 26 programów, dzięki czemu możesz zadbać o różne rodzaje tkanin z osobna i dokładniej postarać się o ich dezynfekcję oraz pracowanie. Mamy więc szafę do suszenia koszuli, bielizny czy dziecięcych ubranek. To szafa wielu niezwykłych rozwiązań, w której suszenie i dbanie o ubrania będzie o wiele łatwiejsze.

Wyposażenie na różne okazje

Wnętrze szafy jest niezwykle bogate i pełne różnych systemów do przechowywania i dbania o ubrania. Mamy na przykład szereg różnych akcesoriów, które ułatwiają wieszanie i właściwe suszenie ubrań. Jest też specjalnie zaprojektowany wieszak Air Hanger, który pozwala parze wniknąć w materiał, nie zasłaniając ani fragmentu koszuli czy sukienki. Dodatkowo można korzystać z takich udogodnień jak obciążnik do prasowania spodni w kant czy wieszak na 5 sztuk ubrań jednocześnie. Są też specjalne półki i wiele więcej.

Sprawdź, jak nowoczesna technologia wchodzi nam do domów i zajmuje analogową do tej pory szafę, zamieniając ją w praktyczny mebel do przechowywania ubrań i dbania o nie.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Jakie zalety ma budowa maszyn na zamówienie?

Jakie zalety ma budowa maszyn na zamówienie?

Jakie są główne zastosowania przewijarek do tkanin w przemyśle tekstylnym?

Jakie są główne zastosowania przewijarek do tkanin w przemyśle tekstylnym?

Nowoczesne systemy alarmowe — jakie mają zalety? 

Nowoczesne systemy alarmowe — jakie mają zalety? 

Co trzeba wiedzieć przed oddaniem laptopa do skupu?

Co trzeba wiedzieć przed oddaniem laptopa do skupu?

No Comment

Dodaj komentarz