Planujesz remont łazienki? Daj się zainspirować z SANPLAST

Planujesz remont łazienki? Daj się zainspirować z SANPLAST

Podczas remontu łazienki na myśl przychodzi wiele pomysłów, inspiracji i nowoczesnych rozwiązań. Przede wszystkim w tym narastającym chaosie postaw na racjonalne myślenie. Zastanów się co chciałbyś mieć w swoim wymarzonym salonie kąpielowym. Dostępne urządzenia, sprzęty i dodatki pozwolą Ci stworzyć łazienkę idealną.

Zainspiruj się z SANPLAST, odnajdź wewnętrzną motywacje do zmiany tego co konieczne! Koniec z narastającymi, nurtującymi myślami, estetyka w zasięgu ręki.

Zaplanowanie remontu

Wiemy, że remont łazienki, dla wielu osób kojarzy się z istną mordęgą. Nie mamy tu na myśli tylko pomieszczenia w nietypowych kształtach, ze skosami czy oknami w dachu. Raczej większą lub mniejszą przestrzeń, którą w rzeczywistości w cale nie tak łatwo zagospodarować. Usiądź do projektu z zamiarem zachowania jak najwyższej funkcjonalności. Mając do dyspozycji dużo miejsca zastanów się, czy może nie marzyłeś, aby mieć zarówno wannę jak i prysznic. Mała łazienka? No problemo! Nowoczesne rozwiązanie z zakresu kabin prysznicowych w tym przypadku zda się idealnie! Na zdjęciach widnieją dwie propozycje. Zachwyca, prawda?

Estetyka to nowoczesne wyrażenie siebie

Dlaczego? Wszystko to co nas otacza, przytłacza nasze myśli. Estetyka to synonim piękna i spokoju. Wszystko jest na swoim miejscu, panuje ład i funkcjonalność. Nie oznacza to jednak nudy, pod żadnym pozorem. Bez względu na to, czy dysponujesz większą, czy może mniejsza przestrzenią łazienkową postaw na kabiny prysznicowe typu Walk-in z transparentnym szkłem. To doskonały wybór do każdej łazienki. Nowoczesne i funkcjonalne. W większych przestrzeniach warto postawić także (poza kabiną) na wygodne, dostosowane, wyprofilowane wanny, w których zażyjesz relaksującej kąpieli po ciężkim dniu pracy. Umywalka? Wersja nablatowa to w ostatnich czasach hit! Wielkoformatowe płytki w szarościach czy bieli optycznie powiększą pomieszczenie. A te imitujące drewno- sprawią, ze nabierze ono przytulnego charakteru. Spójrz i zainspiruj się z marką SANPLAST.

„Niezależnie czy mamy do zagospodarowania niewielką przestrzeń, czy salon kąpielowy- właściwa aranżacja to klucz do sukcesu. Bez względu na to czy postawimy na wannę, która jest kluczowym elementem domowego spa, czy prysznic, który gwarantuje nam bardziej ekonomiczną kąpiel, wybór odpowiednich produktów jest tutaj kluczowy. Dostępna na rynku szeroka gama wanien, brodzików, kabin prysznicowych z pewnością ułatwi wybór i zagwarantuje przyjemność z kąpieli. W końcu nasza wymarzona łazienka ma nam służyć przez lata!”- podkreśla Małgorzata Hulisz- Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

W jakich miejscach sprawdzi się mgła wodna?

W jakich miejscach sprawdzi się mgła wodna?

W jakich wnętrzach sprawdzą się szklane drzwi?

W jakich wnętrzach sprawdzą się szklane drzwi?

Czym wyróżniają się schody półkowe?

Czym wyróżniają się schody półkowe?

Montaż rolet okiennych – dlaczego warto powierzyć specjalistom?

Montaż rolet okiennych – dlaczego warto powierzyć specjalistom?

No Comment

Dodaj komentarz