Melon – najbardziej wartościowy owoc na świecie

Melon – najbardziej wartościowy owoc na świecie

Po pierwsze – moja teoria jest taka, że lekarz o tym nie wie. Jeszcze jakiś czas temu, było około 7 godzin nauki na studiach medycznych na temat jedzenia. W tym momencie tej nauki już nie ma. Została zniesiona, dlatego lekarz może na ten temat nie mieć zielonego pojęcia. Z drugiej strony – jakby nam powiedzieli o owocach, jak niesamowite działanie mają dla nas – działanie oczyszczające, dające nam witalność, energię i werwę to niestety ale lekarze chyba straciliby prace, bo nikt by do nich nie chodził.

 Owoce to najważniejszy czyściciel naszego ciała

Warzywa owszem są bardzo ważne, ponieważ Twoje ciało buduje się dzięki jedzeniu warzyw. Natomiast owoce są po to, żebyś mógł się oczyścić ze wszystkich toksyn i niepotrzebnych drobnoustrojów. Owocem nr 1 na świecie, najlepiej zbudowanym ze składników odżywczych, minerałów, witamin, jak również najwięcej posiadający enzymów trawiennych jest melon.

Melon to najlepszy na świecie owoc. Jeśli jadłbyś tylko melony i inne owoce to żyłbyś długo i szczęśliwie. Zatrzymałbyś proces starzenia i procesy nowotworowe w swoim ciele. Mógłbyś pozbyć się nowotworów ze swojego ciała, dzięki jedzeniu melonów.

Melon jest słodki, przepyszny

Większość z nas kroi melona i zjada tylko środek. Jak jesz sam środek to dostajesz mniej więcej 5% wartości tego melona. Natomiast 95% jest w cienkiej skórce i zaraz pod nią. Bardzo mocno zachęcam do tego, aby nabyć wyciskarkę do soków i wyciskać melona w całości na sok. Kupić melona w całości, włożyć pod wodę, umyć szczoteczką, pokroić na kawałeczki i włożyć do wyciskarki.

Sok z melona, wyciskany ze skórką i pestkami, będzie smakował jak najlepsza na świecie guma balonowa. Nie będziesz mógł się oderwać od tego smaku. Wystarczy, że taki sok będziesz pił codziennie, a zapomnisz o istnieniu chorób. Najbardziej wartościowy melon to odmiana Cantaloupe. Drugi pod względem wartości odżywczych jest Honeydew (miodowy melon), następnie arbuz.

One wszystkie niesamowicie działają na oczyszczenie Twojego ciała

Pragnę Cię zachęcić do tego, żebyś wprowadził do swojego żywienia, jak najwięcej owoców. Według teorii naturopatów, jesteśmy stworzeniami owocożernymi, dlatego powinniśmy spożywać jak najwięcej owoców. Pamiętaj, że mniej więcej 5% wartości jest w owocu. W momencie, kiedy zaczniesz wyciskać z niego soki, otrzymasz 100% wartości z tych owoców.

Na kanale Odmładzanie Na Surowo dzielimy się z Tobą informacjami, jak możesz wyzdrowieć i zapomnieć o tym, że istnieją choroby. Jak możesz odmłodzić swoje ciało i zatrzymać proces starzenia. Dzięki takim radom, mam nadzieję, że wszyscy nie będziemy musieli chodzić po lekarzach i będziemy żyli długo i szczęśliwie.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Kiedy należy zdecydować się na usuwanie pieprzyków?

Kiedy należy zdecydować się na usuwanie pieprzyków?

Mikroskopowa biopsja jądra – kiedy należy ją wykonać?

Mikroskopowa biopsja jądra – kiedy należy ją wykonać?

Jakie zalety mają soczewki jednodniowe?

Jakie zalety mają soczewki jednodniowe?

Co można znaleźć w ofercie sklepu rehabilitacyjnego?

Co można znaleźć w ofercie sklepu rehabilitacyjnego?

No Comment

Dodaj komentarz