Jesienna regeneracja skóry z wyjątkowym peelingiem

Jesienna regeneracja skóry z wyjątkowym peelingiem

Jesień to ten moment w roku, kiedy na nowo chcemy zatroszczyć się o skórę. Nadać jej świeżości i blasku, zregenerować i usunąć powstałe latem przebarwienia. Co więcej, takie odświeżenie skóry może być całkowicie nieuciążliwe – bez nadmiernego złuszczania i zaczerwienienia, które to często wyłączają z codziennego funkcjonowania. Jak działa Sunekos Trophic Peeling i dlaczego właśnie teraz warto z niego skorzystać? Wyjaśniamy! 

Czas na jesienne porządki

Po lecie często zauważamy, że kondycja skóry uległa pogorszeniu. Stała się przesuszona, pojawiły się przebarwienia, straciła witalność. Nic w tym dziwnego, skóra stale reaguje na otaczające nas środowisko – słońce, wiatr, zmiany temperatury. Aby pozostawić ją w jak najlepszej kondycji na długi czas, należy bezustannie troszczyć się o nią i reagować na otaczające nas zmiany środowiskowe. Dlatego jesień to doskonały czas, aby naprawić uszkodzenia powstałe latem oraz przygotować i wzmocnić skórę na kolejny trudny sezon.

Sunekos Trophic Peeling – wyjątkowe działanie

To zabieg profesjonalny wykonywany produktem o unikalnej recepturze, która łączy bezpieczne działanie złuszczające z działaniem troficznym, w efekcie przywracając fizjologiczny wygląd skóry. W składzie Sunekos Trophic Peeling znajdziemy kwas glikolowy (który zapewnia regenerację warstwy rogowej naskórka, działa depigmentacyjnie), chitosan (odbudowuje nabłonek, ogranicza drażniące działanie kwasów i wspiera kompletną odbudowę), NAC (zakłóca fizjologiczną syntezę melaniny, działa depigmentacyjnie) oraz karnitynę (ma działanie sebolityczne).

Sunekos Trophic Peeling – jak działa?

Wskutek działania peelingu dochodzi do biorestrukturyzacji skóry i odnowy naskórka. W rezultacie widzimy poprawę napięcia i grubości naskórka, rozjaśnienie i wzmocnienie struktur skóry oraz zwiększenie syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego. Skóra jest widocznie zregenerowana, pobudzona do odnowy i rozjaśniona. Widzimy poprawę unaczynienia i zmniejszenie rumienia. Peeling ten świetnie sprawdza się w kuracji potrądzikowej – skóra staje się oczyszczona, następuje usunięcie zaskórników, nadmiaru sebum i zrogowaciałego naskórka.

Wygodny i nieuciążliwy peeling

Kiedy myślisz o peelingu w gabinecie pierwsze na myśli przychodzi ci uciążliwe złuszczanie? To już przeszłość! Sunekos Trophic Peeling to zaawansowany technologicznie i przyjazny dla pacjenta peeling, który nie powoduje nadmiernego złuszczania, nie występuje po nim również uciążliwe zaczerwienienie. Pacjent nie jest zatem wyłączony z codziennych aktywności, nie musi obawiać się, że złuszczanie zacznie go krępować lub uniemożliwi spotkania towarzyskie. To bezpieczny i wysoce tolerowany peeling, nawet dla skóry wrażliwej. Można go stosować również latem. Produkt ten przeznaczony jest do użytku przez lekarzy, po jego zastosowaniu należy ochraniać skórę filtrem przeciwsłonecznym.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Krem pod oczy – co o nim wiemy?

Krem pod oczy – co o nim wiemy?

Jak wzmocnić włosy jesienią?

Jak wzmocnić włosy jesienią?

Zadbaj o siebie z nowościami OnlyBio!

Zadbaj o siebie z nowościami OnlyBio!

Jesienna pielęgnacja z rokitnikiem w roli głównej

Jesienna pielęgnacja z rokitnikiem w roli głównej

No Comment

Dodaj komentarz