Wawel przedłuża Dzień Dobrych Uczynków

Wawel przedłuża Dzień Dobrych Uczynków

19 maja, czyli Dzień Dobrych Uczynków, od lat jest okazją do bezinteresownego pomagania i czynienia dobra. Do inicjatywy kolejny już raz przyłącza się firma Wawel. Całkowity zysk ze sprzedaży specjalnego, okazyjnego zestawu słodyczy, dostępnego w sklepie internetowym firmy zostanie przekazany na rzecz służby zdrowia.

W serwisie slodkiwawel.pl od 18 maja do końca czerwca dostępny jest „Dobry Zestaw”

Siedmiu produktów, w skład którego wchodzą m.in. czekolady, galaretki malinowe i Królewskie Mleczko oraz cenione od lat czekoladki nadziewane Malaga i galaretki Mieszanka Krakowska. Cały zestaw kosztuje 73 złote, a zysk z jego sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wsparcia służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Inicjatywa firmy nie jest pierwszym gestem pomocy dla szpitali. „W ramach podziękowania dla lekarek i lekarzy, pielęgniarek oraz wszystkich zaangażowanych na co dzień w niesienie pomocy potrzebującym, przekazaliśmy łącznie już ponad tonę słodyczy” – mówi Sylwia Warnecka z Fundacji Wawel z Rodziną. „To, by w Dniu Dobrych Uczynków skupić się na wsparciu szpitali, było więc naturalną decyzją” – dodaje.

By przyłączyć się do inicjatywy, wystarczy kupić „Dobry Zestaw” na stronie slodkiwawel.pl. Dostawa jest darmowa – podobnie jak wszystkie zakupy w serwisie powyżej 49 złotych.

Dzień Dobrych Uczynków obchodzony jest w firmie Wawel już od kilku lat

Poprzednie edycje skierowane były do mieszkańców Krakowa i organizowane wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Kiedy warto wykonać woskowanie auta?

Kiedy warto wykonać woskowanie auta?

fallback-image

Jakie zastosowania ma wąż ogrodowy?

Olej spożywczy – czy warto kierować się producentem podczas wyboru?

Olej spożywczy – czy warto kierować się producentem podczas wyboru?

Jaki jest zakres prawa spółek?

Jaki jest zakres prawa spółek?

No Comment

Dodaj komentarz