Sposób na kuchnię – o pięciu zasadach projektowania kuchni

Sposób na kuchnię – o pięciu zasadach projektowania kuchni

Kuchnia często nazywana jest sercem domu, ponieważ to tutaj krzyżują się drogi wszystkich domowników o każdej porze dnia. Kuchnia spełnia podstawową funkcję przygotowywania posiłków, ale nie tylko! Wnętrze, które przede wszystkim ma być w pełni funkcjonalne, może być też estetyczne i urządzone w ulubionym stylu, pasującym do pozostałych pomieszczeń.

Jakie są najważniejsze zasady projektowania kuchni? Jakich innowacyjnych rozwiązań możemy spodziewać się od producentów? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy podczas kolejnego spotkania online OKK! design, którego gościem specjalnym będzie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz Decoroom Kitchen.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w poniedziałek 8 listopada 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz Decoroom Kitchen. Partnerami webinaru są marki Samsung i Barlinek.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas webinaru?

  • Trójkąt roboczy – na czym polega złota zasada projektowania kuchni?
  • Jak zaprojektować kuchnię na wymiar?
  • Wybór sprzętu AGD do zabudowy kuchni.

Gościem specjalnym webinaru będzie Katarzyna Fotek, architekt wnętrz z kilkunastoletnim stażem, od pięciu lat związana z pracownią Decoroom, która jest obecna na rynku od 12 lat i pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Zespół Decoroom tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział Decoroom Kitchen, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Architekci Decoroom chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem na łamach prasy, czy podczas wydarzeń branżowych. Wchodzą także w skład jury konkursów branżowych m.in. konkursu Samsung Projektuj z Bespoke.

W trakcie webinaru arch. Katarzyna Fotek przedstawi zasady, którymi kieruje się podczas projektowania kuchni. Zdradzi, jak zaprojektować kuchnię otwartą na salon oraz jak rozplanować sprzęty kuchenne.

Partnerami webinaru są marki Samsung i Barlinek. Paweł Brzezicki opowie o najnowszych technologiach, funkcjach i rozwiązaniach marki Samsung. Wskaże, jaki piekarnik dopasować do danej kuchni. Następnie Jacek Kula przedstawi nowości w ofercie marki Barlinek. Opowie o nowoczesnych podłogach winylowych i hybrydowych w ramach premierowej kolekcji Next Step. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentom.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/9w236

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Partnerzy spotkania: Samsung i Barlinek

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – prezentacja Samsung

12.30 – prezentacja Barlinek

12.55 – wystąpienie arch. Katarzyny Fotek

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Jakie są popularne akcesoria medyczne w sklepach?

Jakie są popularne akcesoria medyczne w sklepach?

Wyroby z tworzyw sztucznych – co warto wiedzieć?

Wyroby z tworzyw sztucznych – co warto wiedzieć?

Jak technologia usprawnia świadczenie usług notarialnych?

Jak technologia usprawnia świadczenie usług notarialnych?

Jakie są najczęstsze błędy przy zakupie nowego mieszkania?

Jakie są najczęstsze błędy przy zakupie nowego mieszkania?

No Comment

Dodaj komentarz