Nowość – najcichszy odkurzacz marki Electrolux – PURE D8.2 SILENCE

Nowość – najcichszy odkurzacz marki Electrolux – PURE D8.2 SILENCE

Electrolux od lat zwraca uwagę na potrzeby swoich konsumentów. Już w 2003 r. na rynek trafiła pierwsza generacja cichych odkurzaczy. Od tej pory firma rozwija pozycję lidera innowacyjnej technologii, która pozwala na zminimalizowanie głośności dźwięku i zapewnia niezwykle cichą pracę. Stając na wysokości zadania, Electrolux wprowadza właśnie do swojego portfolio nowy, najcichszy w ofercie odkurzacz workowy – PURE D8.2 SILENCE. Niezwykle cicha praca (tylko 57dB) oraz zastosowana zaawansowana technologia zmieni uciążliwy hałas w kojący dźwięk umożliwiając efektywne odkurzanie o każdej porze dnia i nocy, bez obaw o zakłócenie spokoju domowników.

Nowy produkt został zaprojektowany tak, aby ułatwić wykonywaną pracę. Duża moc, filtr zapewniający czystsze powietrze, dobrze wyważony uchwyt, większe koła pokryte gumą oraz 12-metrowy zasięg, to jedne z licznych udogodnień, które zapewniają komfort i łatwość użytkowania. PURE D8.2 SILENCE czeka na odkrycie już dziś! Przekonaj się, że z odpowiednim sprzętem odkurzanie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale też znacznie przyjemniejsze niż myślisz.

Cichy i inteligentny – wygodne odkurzanie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Electrolux, globalny lider w produkcji AGD, już od ponad 100 lat stawia na innowacyjne rozwiązania, a działaniom marki towarzyszy zawsze jeden cel: zmieniać życie na lepsze. To dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów marka stworzyła odkurzacz PURE D8.2 SILENCE posiadający system PureSound, którego innowacyjna technologia izolacji silnika i filtrów pozwala zminimalizować poziom hałasu i gwarantuje ciche odkurzanie. Zastosowanie go w odkurzaczu sprawia, że jest to najcichszy odkurzacz tradycyjny w portfolio Electrolux, idealny zarówno do podłóg twardych, jak i dywanów. Jego cichą pracę (tylko 57dB) potwierdził niezależny Niemiecki Instytut SLG Prüf – und Zerrtifizierungs GmbH, przyznając produktowi znak jakości SLG. Sprzęt jest tak cichy, że możesz używać go bez obaw, gdy twoje dziecko śpi lub jest już późny wieczór. Czy może być lepiej? Odkurzanie z PURE D8.2 to dodatkowo niezwykła moc i wygoda użytkowania, możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Nowy produkt Electrolux wyposażony jest w technologię SmartMode, która automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza! To ułatwienie sprawi, że swobodnie wyczyścimy różne powierzchnie, przechodząc np. od twardej podłogi do dywanu bez konieczności zmiany ustawień. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Udoskonalenia, zapewniające perfekcyjne efekty

Odkurzacz Electrolux PURE D8.2 usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając niezwykłą łatwość odkurzania. Został zaprojektowany
z maksymalną dbałością o wszystkie szczegóły, wyróżnia się wieloma udoskonaleniami, które mają na celu ułatwienie i usprawnienie pracy. Jedną z nich jest zupełnie nowa ssawka OneGo Power Clean, przystosowana do wielu powierzchni. Opcja zmiany ustawień pomaga dostosować ssawkę tak, aby zbierała wszystkie cząsteczki (zarówno małe, jak i duże), niezależnie od rodzaju podłogi. Co więcej, sprzęt jest świetnie wyważony. Umieszczony na środku odkurzacza uchwyt sprawia, że jego ciężar rozkłada się równomiernie i daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia sprzętu. PURE D8.2 SILENCE posiada duże, pokryte gumą koła XL, które ułatwiają płynne poruszanie się odkurzacza oraz zapobiegają rysowaniu się podłóg. Dużą zaletą jest również 12-metrowy zasięg pracy, co zapewnia komfort odkurzania bez konieczności częstego przełączania, a smukła konstrukcja urządzenia sprawia, że jest on bardziej zwrotny i łatwo nim manewrować.

Doskonała filtracja – z myślą o czystym powietrzu i alergikach

Dużym utrapieniem przy sprzątaniu jest kurz, który im bardziej rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, tym większą wywołuje reakcje alergiczną u osób uczulonych na roztocza. Liczba osób zmagających się z alergią stale rośnie, dlatego marka Electrolux, projektując PURE D8.2 miała na uwadze ten ważny aspekt. Jeden z modeli (PD82-ALRGY) nowego odkurzacza posiada również specjalny zmywalny filtr Allergy Plus™, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze pyły i alergeny, co ma ogromne znaczenie dla wszystkich alergików. Co więcej, aż w 99,9% oczyszcza powietrze wylotowe z odkurzacza, ograniczając ryzyko alergii. To jednak nie koniec udogodnień. PD82-ALRGY dodatkowo został wyposażony
w antyalergiczny 3,5-litrowy worek s-bag o wysokiej skuteczności. Dzięki temu, powietrze w mieszkaniu będzie nie tylko czystsze, ale również zdrowsze!

Odkurzacz przyjazny środowisku z potwierdzoną jakością

W trosce o naszą planetę, wiedząc jak dużym zagrożeniem dla środowiska jest plastik, odkurzacz Electrolux PURE D8.2 został wykonany w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez jakiegokolwiek uszczerbku dla jakości. PURE D8.2 to produkt naprawdę ekologiczny i przyjazny środowisku, przekonaj się sam! Warto zwrócić uwagę także na nowoczesny design i wzornictwo, jakim cechuje się urządzenie. Świadczy o tym wyróżnienie prestiżową nagrodą iF Design Award 2020 za innowacyjne wzornictwo oraz technologię. Odkryj go już dziś i przekonaj się, że ten odkurzacz nie tylko spełni wszelkie oczekiwania, ale także zmieni nasze wyobrażenie o sprzątaniu na lepsze.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Jakie usługi elektrotechniczne są niezbędne przy instalacji systemu alarmowego?

Jakie usługi elektrotechniczne są niezbędne przy instalacji systemu alarmowego?

Jakie zalety ma budowa maszyn na zamówienie?

Jakie zalety ma budowa maszyn na zamówienie?

Jakie są główne zastosowania przewijarek do tkanin w przemyśle tekstylnym?

Jakie są główne zastosowania przewijarek do tkanin w przemyśle tekstylnym?

Nowoczesne systemy alarmowe — jakie mają zalety? 

Nowoczesne systemy alarmowe — jakie mają zalety? 

No Comment

Dodaj komentarz