Czekoladowo-owocowa rozkosz dla zmysłów!

Czekoladowo-owocowa rozkosz dla zmysłów!

Właśnie takie niezwykłe doznania smakowe zapewniają nowe nadziewane czekolady Terravita Classic. Specjalnie opracowane kompozycje czekolad mlecznych i gorzkich z dwuwarstwowym, kremowo-owocowym nadzieniem to prawdziwe słodkie skarby ziemi!

Truskawki, maliny, wiśnie, a może rześkie, egzotyczne cytrusy? Owoce bez wątpienia są pyszne same w sobie, ale zupełnie nowego wymiaru smaku nabierają w zestawieniu z czekoladą. To połączenie z pewnością należy do najbardziej lubianych i docenianych przez miłośników słodkich przyjemności. To propozycja doskonała na każdy dzień – a teraz, gdy za oknem jesienna aura, dodatkowo przypomni nam najlepsze, soczyste smaki lata.

Poduszeczki pełne smaku…

… te słowa najlepiej określają kostki czekolad Terravita. Ich aksamitna konsystencja zachwyca od pierwszej chwili. Wprost rozpływają się w ustach! A czekolady nadziewane Terravita Classic mają teraz wyjątkowe, dwuwarstwowe nadzienie – kremowe i owocowe, o różnorodnej strukturze smaku.

A po którą Terravitę warto sięgnąć, gdy ma się ochotę na pyszne połączenie czekolady i owoców – zarówno klasyczne, jak i z lekkim twistem? W asortymencie czekolad nadziewanych Terravita Classic idealną propozycję dla siebie znajdą zarówno fani delikatnej czekolady mlecznej, jak i ci, którzy preferują bardziej wykwintne nuty czekolady gorzkiej.

Delikatność i słodycz – czekolady mleczne nadziewane

Nowa, doskonała masa mleczna w czekoladach Terravita zawiera 32% kakao i 16% mleka. Opakowania w subtelnych, pastelowych kolorach i naturalne, odręczne ilustracje są zapowiedzią wyjątkowo przyjemnych doznań smakowych.

Czekolada Terravita Classic mleczna 32% jogurtowo-malinowa

Spełni oczekiwania tych, którzy tęsknią za smakiem soczystych malin. Delikatne poduszeczki skrywają sprawdzoną kompozycję smaków: nadzienie jogurtowe i orzeźwiające, mocno owocowe nadzienie malinowe. Słodka, delikatna czekolada i lekko kwaskowe maliny to duet idealny!

Czekolada Terravita Classic mleczna 32% mięta-limonka

Mięta i czekolada? Na wiernych zwolenników takiego połączenia smaków czeka teraz coś nowego i bardzo świeżego. Do miętowo-czekoladowego duetu dodano nuty soczystej limonki, która wzniosła czekoladę na nowy poziom orzeźwienia.

Czekolada Terravita Classic mleczna 32% jogurtowo-truskawkowa

Czym smakuje lato? Oczywiście truskawkami! Dlatego to właśnie połączenie rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady, jogurtu i truskawek to najlepszy – i na pewno najsmaczniejszy – sposób na przywołanie letnich chwil o każdej porze roku.

Wyrafinowanie i wykwintność – czekolady nadziewane gorzkie

W czekoladach nadziewanych gorzkich Terravita Classic znajdziemy aż 70% kakao, dzięki czemu ich smak jest wyjątkowo głęboki i wyrafinowany. Na ich oryginalnych opakowaniach pojawiają się stylizowane na miedziane fonty, które podkreślają ich szlachetne, intensywne nuty smakowe.

Czekolada Terravita Classic gorzka 70% jogurtowo-wiśniowa

Szlachetna gorzka czekolada to dla wielu osób niekwestionowana królowa słodyczy. Dla amatorów jej połączenia z owocami przygotowano kompozycję kremowego nadzienia jogurtowego z orzeźwiającymi i intensywnymi dojrzałymi wiśniami. Te doskonale uzupełniające się smaki gwarantują prawdziwą, czekoladową ucztę.

Czekolada Terravita Classic gorzka 70% cytrynowa

Przekąska o umiarkowanej słodyczy? Lekko kwaskowa, a jednocześnie delikatna w smaku? Taka jest mocno kakaowa czekolada z cytrynowym nadzieniem. Doskonale uzupełniające się nuty gwarantują chwilę przyjemności wszystkim fanom bardziej wytrawnych smaków.

Terravita to nie tylko 100% czekoladowo-owocowej przyjemności, ale też wkład w dbałość o środowisko. Całe opakowanie czekolad nadziewanych Terravita Classic nadaje się w 100% do recyklingu. Dodatkowo, papier jest pokryty biodegradowalnym lakierem dyspersyjnym.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Jak sprawdzić stan techniczny używanego pianina przed zakupem?

Jak sprawdzić stan techniczny używanego pianina przed zakupem?

Jakie są korzyści znakowania zwierząt mikroczipami?

Jakie są korzyści znakowania zwierząt mikroczipami?

Jak przebiega egzamin praktyczny po ukończeniu kursu nauki jazdy?

Jak przebiega egzamin praktyczny po ukończeniu kursu nauki jazdy?

Jaka jest różnica między zeszytem a brulionem?

Jaka jest różnica między zeszytem a brulionem?

No Comment

Dodaj komentarz