3 powody, dla których klienci e-commerce najchętniej zamawiają do Paczkomatu

3 powody, dla których klienci e-commerce najchętniej zamawiają do Paczkomatu

W obecnych czasach ludzie bardzo często stawiają na wygodę. Jest to spowodowane ich szybkim trybem życia, w którym muszą umieć znaleźć czas na wszystko. Jedną z takich rzeczy są zakupy przez internet, które można robić z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Jeszcze bardziej zależy im też na wygodnym sposobie dostarczania paczek. Z pomocą przychodzą Paczkomaty InPost!

Skąd wzięła się popularność zakupów online?

Zakupy w sklepach internetowych z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Firmy często przechodzą na sprzedaż online, ponieważ mogą w ten sposób dotrzeć do o wiele większej liczby klientów, niż byłoby to możliwe w kanałach stacjonarnych. Jest to również ogromny plus dla osoby kupującej, która dzięki temu zyskuje duży przekrój produktów bez wychodzenia z domu i może przebierać w asortymencie wielu sklepów online. Sprzedawcy bardzo często oferują też klientowi szereg usług, z których ci mogą skorzystać, jak na przykład zakup na raty też czy możliwość błyskawicznego reklamowania zakupionych produktów. Dbają też o to, by zakupione produkty trafiły jak najszybciej do klienta.

Internetowy handel detaliczny – definicja mówi o sprzedaży, która nastawiona jest na szeroki wybór produktów i dopasowanie ich do klienta oraz jego potrzeb bez wychodzenia z domu. Główne zadanie sklepu to zapewnienie klientowi wszelkich udogodnień wynikających ze sprzedaży online, takich jak np. tania i szybka wysyłka za pomocą usługi Paczka E-commerce InPost.

Paczkomaty – najwygodniejsza metoda dostawy

Dlaczego Paczkomaty to jedna z najczęściej wybieranej formy dostawy przez klientów? Powodów jest co najmniej kilka.

Paczkomaty są eko! Wielu nabywców zwraca dziś uwagę na kwestię ochrony środowiska. InPost jest firmą, która decyduje się na rozwiązania przyjazne planecie. Sama idea Paczkomatów jest ekologiczna – wiele paczek dostarcza się do jednego miejsca. Kurierzy robią to coraz częściej za pomocą elektrycznych aut, które nie emitują spalin i ograniczają zanieczyszczenie powietrza. Takie połączenie to zdecydowanie ogromny plus dla środowiska!
Zamawiając swoje zakupy do Paczkomatu, możesz wybrać ten, który odpowiada Ci najbardziej i znajduje się blisko Twojego domu – lub też taki punkt, który mijasz w drodze do pracy. Paczkę możesz odebrać wtedy, kiedy tylko zechcesz. – na jej odbiór masz 48 godzin. Za drobną opłatą możesz także wydłużyć czas odbioru o dodatkową dobę. Zwalnia Cię to z konieczności oczekiwania na kuriera i pozwala na swobodne ułożenie planu dnia.
Nie można zapomnieć także o czasie, w jakim otrzymasz swoje zakupy zamówione do Paczkomatu. Jeśli zdecydujesz się na taką formy dostawy, zyskujesz pewność, że dostaniesz swoją paczkę błyskawicznie. Przeszkodą nie jest nawet weekend: InPost dostarcza przesyłki także w soboty i niedziele.

To tylko niektóre powody, dla których klienci sklepów online decydują się na zamawianie do Paczkomatu. Ten szybki sposób dostarczania zakupów to coś, czym zdecydowanie warto się zainteresować!

redakcja serwisu

Powiązane artykuły

Torby bawełniane z logo – gdzie warto je wykorzystać?

Torby bawełniane z logo – gdzie warto je wykorzystać?

Wesele w plenerze – jak je zaplanować?

Wesele w plenerze – jak je zaplanować?

Z czego mogą wynikać różnice w cenach detektywów?

Z czego mogą wynikać różnice w cenach detektywów?

Czy masaż relaksacyjny może pomóc w redukcji stresu?

Czy masaż relaksacyjny może pomóc w redukcji stresu?

No Comment

Dodaj komentarz