break

Obróbka grafiki

Obróbka grafiki

Współcześnie kiedy prawie wszystkie zdjęcia są wykonywane aparatami cyfrowymi dobrze jest mieć na komputerze jakiś program do obróbki graficznej zdjęć. Teraz w Internecie jest ich naprawdę dużo do ściągnięcia. Co więcej większość z nich jest bezpłatna, dzięki czemu możemy z niej korzystać bez większych obaw. Jednym z takich darmowych programów do obróbki graficznej zdjęć jest Image Forge 3.6. Jest to program, który możemy pobrać ze strony internetowej, które specjalizuje się w tej dziedzinie. Jest on stworzony do edytowania obrazów, grafik, animacja, krótkich filmów oraz całych albumów zdjęć. Według jego użytkowników można osiągnąć naprawdę dobre efekty wybierając Image Forge 3.6. W dodatku jest on bardzo łatwy w obsłudze .

Nie trzeba przechodzić żadnej nauki posługiwania się tym programem. Wszystko jest bardzo łatwo dostępne, a sam interfejs programu bardzo przejrzysty. Obecnie jednak najbardziej znanym programem do obróbki graficznej jest Photoshop i jego różne wersje. Jednak jego cena jest dość wysoka. Jednak producent tego oprogramowania wyszedł naprzeciwko swoim klientom i zezwolił na ściągnięcie tego programu ze stron internetowych w wersji trial. Wersja trial jest to taka, która ograniczona jest do bardzo krótkiego czasu użytkowania.

W zasadzie to tylko taka próbka programu. Jednak w ciągu tego krótkiego czasu możemy poznać podstawowe możliwości tego programu. Jednak wielu użytkowników, którzy wykorzystują go tylko do obróbki własnych zdjęć nigdy nie poznają jego wszystkich możliwości. A trzeba przyznać, że jest ich naprawdę mnóstwo i trudno jest je wszystkie opanować. Nawet jeśli Photoshop gości już na naszym komputerze od dłuższego czasu. Jest to zdecydowanie ulubiony program każdego profesjonalisty w dziedzinie obróbki graficznej. Wykorzystują go również Ci, którzy zajmują się tworzeniem stron internetowych.

Przygotowują specjalne szablony oraz grafiki, które później idealnie nadają się na strony internetowe. Jest również wiele innych programów mniej profesjonalnych, które możemy wykorzystać do poprawy swoich zdjęć, które zostały zrobione aparatem cyfrowym.

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Klawiatura Niedawno na rynku pojawiły się nowe klawiatury, które są o wiele bardziej odporne od tych tradycyjnych na szkodliwe czynniki. Mowa tu o gumowych, nie przemakalnych klawiaturach, które wykonane są z miękkiego tworzywa. Tak, że po zakończonej pracy możne je nawet zwinąć w rulon. To na pewno duża wygodna użytkowania. Przyjrzyjmy się jeszcze innym jej […]

Wyszukiwarka Dziś wpisując w wyszukiwarkę słowa takie jak tworzenie stron internetowych to pojawi się bardzo dużo ofert dotyczących wykonania jakiejś strony. Jak się wejdzie w takie jedno ogłoszenie dotyczące tworzenia strony to można tam wszystko znaleźć co jest potrzebne do takiej swoje strony. Każdy kto skalda stronę ma w tym jakieś cel i oczekiwanie albo […]